Доводимо до Вашого відома, що 11.10.2021 відкривається реєстрація на курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2022 рік. Реєстрація буде тривати до 10.01.2022 року.

Комунальний заклад «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» має ліцензію на надання освітньої послуги з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Ліцензія Міністерства освіти і науки України від 14.12. 2011 Серія АГ № 582485.

Документи про підвищення кваліфікації видані Інститутом не потребують визнання педагогічної ради закладу освіти.

Навчання здійснюється за більш ніж 50 освітніми програмами  укладеними за модульним принципом, які охоплюють всі напрями підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до вимог нормативних документів Міністерства освіти  і науки України та формування компетентностей визначених Професійним стандартом вчителя.

Зареєструватись на курси можна на інформаційному сайті ІППОЧО на головній сторінці «Реєстрація на курси підвищення кваліфікації» http://ippobuk.cv.ua/?page_id=1681. Здійснивши реєстрацію на електронну пошту ви отримаєте лист підтвердження.

Поділитися: