Саме на таку тему, в рамках виконання плану роботи КЗ “Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області” 19 листопада 2021 року на базі закладів освіти Новоселицької територіальної громади відбувся обласний методичний практикум для  учителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної).

До участі в практикумі долучилося понад 50 педагогів закладів освіти області, серед яких й вчителі румунської мови та літератури закладів освіти Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад.

В заході взяла участь Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ “ІППОЧО”, яка акцентувала увагу на важливості якісної організації освітнього процесу на уроках румунської мови та літератури, в тому числі в контексті Концепції “Нова українська школа”, яка з наступного навчального року реалізовуватиметься вже й у 5-х класах.

Головним організатором та модератором зустрічі була Лілія Говорнян, методист з румунської мови та літератури КЗ “ІППОЧО”, яка спілкувалася із педагогами на тематику підготовки до уроків, використання класичних та інноваційних форм, методів та інстументів навчально-пізнавальної діяльності.

До участі в практикумі долучився й Сергій Власов, директор КУ “Центр ПРПП”, який обговорив із педагогами якісне формування індивідуальної траєкторії професійного розвитку, проанонсував для чого створені центри та наголосив на основних функціях діяльності центрів професійного розвитку в контексті постійного професійного вдосконалення.

Практична частина заходу передбала обмін презентацію власних педагогічних знахідок та напрацювань, поширення передового педагогічного досвіду, обмін думками та ідеями. Дякуємо всім педагогам, які поділилися своєї знаннями, уміннями та навичками!

Поділитися: