Ловіть нову підбірку #Онлайн_сервісів_для_дистанційного_навчання, які допомагають створювати тести та інші завдання у найрізноманітніших форматах. 🤩


⚫️ Classtime — https://cutt.ly/nfckiD2

Платформа для створення інтерактивних навчальних вправ, де можна вести аналітику навчального процесу і реалізовувати стратегії індивідуального підходу.


⚪️ Online test pad — https://cutt.ly/efcka0w

Безкоштовний багатофункціональний конструктор кросвордів, логічних ігор, навчальних та психологічних тестів, опитувань.


Безкоштовний конструктор ігор та вікторин. Педагог може створити тест або вікторину на своєму комп’ютері, а здобувачі освіти можуть відповідати на запитання зі своїх мобільних пристроїв або ноутбуків.


Безкоштовний конструктор ігор та вікторин.


Безкоштовний сервіс, який допомагає легко запам’ятовувати будь-яку інформацію, котру можна представити у вигляді навчальних карток.


⚪️ Онлайн-тести «На Урок» — https://cutt.ly/VfckjWI

Інтерактивні завдання для контролю знань і залучення здобувачів освіти до активної роботи в аудиторії та вдома. Можна використати готові або створити власні.


Сайт містить багато готових завдань з найрізноманітніших дисциплін та галузей. Є можливість створювати нові оригінальні вікторини та публікувати їх у своєму профілі. Клас може виконувати завдання у режимі реального часу, а вчитель — відстежувати результати кожного учасника.


Дисклеймер: звертаємо увагу, що деякі сервіси можуть мати платну версію та/або інтерфейс іноземною мовою.


За матеріалами сайту EdEra
Поділитися: