Відповідно Концепції професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти на 2021-2025 роки, схваленої рішенням колегії відділу освіти Новоселицької міської ради від 26.03.2021 року, наказу КУ «Центр ПРПП» від 09.02.2022року №04 «Про організацію та проведення Академії педагогічного становлення», з метою безперервного професійного зростання педагогічних працівників закладів освіти на території обслуговування КУ «Центр ПРПП» інформуємо, що протягом 14-17 лютого 2022 року відбувається Тиждень інформальної освіти.

В рамках тижня, сьогодні, 14 лютого 2022 року, Ірина Катан, консультант КУ «Центр ПРПП» запропонувала учасникам зібрання тему «Розвиток креативності у контексті реалізації компетентнісного підходу», під час якого розповіла про шляхи, способи та технології розвитку компетентнісних навичок.

Друге онлайн-консультування на тему «Суїцидальна поведінка підлітків: причини виникнення та алгоритми подолання» запропонувала учасникам зібрання Жанна Єремія, психолог КУ «Центр ПРПП». Під час обговорення акцентовано увагу на особливо вразливих категоріях людей, причини виникнення та дії педпрацівників у випадку їх виявлення.

Загалом до заходу долучилося понад 30 працівників закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад.

Поділитися: