Увага! Міжнародний проєкт!

Шановні педагоги!

Інформуємо про старт міжнародного проєкту «Фахове зростання працівників освіти засобами реалізації міжнародних проєктів», що проводиться Українським державним центром позашкільної освіти, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з неурядовою організацією KINDERVEREINIGUNG LEIPZIG e.V (м.Лейпциг, Німеччина).

📍До участі запрошуються педагоігчні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, працівники психологічної служби.

⏩Мета проєкту – задоволення потреб педпрацівників в професійними та особистісному розвитку та набуття ними інтегральної компетентності з питань професійного розвитку та навчання впродовж життя засобами участі в міжнародних проєктах.

🌐Навчання здійснюватиметься українською та англійською мовами. При відборі учасників – перевага надаватиметься педагогам, що володіють українською та англійською мовами на рівні, достатньому для навчання.

✅Якщо Ви зацікавилися участю в проєкті заповніть будь ласка до 30 жовтня 2020 року онлайн форму: https://forms.gle/8qgCFgoiBX9Ps6Dv7

Поділитися:
Перейти до вмісту