Шановні колеги!

Інформуємо про можливість взяти участь у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу».

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 р. № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання» та в рамках заходів, спрямованих на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН України від 16 червня 2015 р. № 641), є однією із форм реалізації Концепції Нової української школи, відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Постанова Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р.).

Метою Конкурсу є вивчення, узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду вчителів українознавства та інших вчителів-предметників, учителів початкових класів освітніх закладів різних типів і форм власності в Україні та українських освітніх закладів за кордоном щодо українознавчого наповнення системи освіти, викладання курсу за вибором «Українознавство», а також використання елементів українознавства в різних галузях освіти в Україні та в українських освітніх осередках за кордоном.

До участі у Конкурсі запрошуються вчителі закладів загальної середньої освіти України усіх типів та форм власності, закордонних українських закладів освіти.

Конкурс проводиться в заочній формі. Участь у ньому безкоштовна і здійснюється з ініціативи педагогічного працівника.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 лютого 2022 р. (включно) заповнити заявку і прикріпити до неї розробку уроку з українознавства або розробку виховного українознавчого заходу та додатки (за наявності) за покликанням https://forms.gle/KHekwTkMGcvubJFp8.

Прийом заявок та конкурсних робіт здійснюється до 1 лютого 2022 р.

Визначення переможців Конкурсу відбудеться до 20 лютого 2022 р.

Деталі конкурсу – в додатках ⇓

Поділитися: