10 грудня 2020 року відбулася онлайн методична трибуна для керівників спільнот вчителів української мови та літератури, українознавства, працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, зорганізована Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Під час зустрічі до аудиторії звернулася Тамара Богачик, заступниця директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, яка акцентувала на точках співпраці інституту із Центрами ПРПП, акцентувала увагу на особливостях проведення ІІ туру конкурсу «Учитель року 2021».

Модератором зустрічі була Євгенія Квітень, методистка НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, яка, в свою чергу, презентувала проєкт плану роботи ІППОЧО на 2021 рік у напрямку української філології, зазначила про важливість організації та проведення заходів із підвищення рівня знань української мови, як державної.

У методичній трибуні взяли участь Світлана Руснак, вчителька української мови та літератури Котелівського НВК-ОЗ, керівник спільноти вчителів української мови та літератури та Сергій Власов, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Поділитися: