Шановні керівники освітніх установ!

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» 29 вересня 2022 року о 14:00 в онлайн-режимі проводиться форум керівників-новаторів області «Інноваційний освітній простір Чернівеччини».

До участі у роботі форуму запрошуються керівники закладів освіти: директори закладів загальної середньої освіти; завідувачі ЗДО.

Мета форуму: популяризація інноваційних педагогічних технологій та їх усебічне упровадження у педагогічну практику, підвищення фахового рівня керівних і педагогічних кадрів.

Тематичні напрями форуму:

  1. Реалізація Концепції «Нової української школи» в умовах оновленого освітнього середовища.
  2. Керівник-новатор: сучасні аспекти діяльності.
  3. Професіоналізм, інновації, творчість – складові розвитку потенціалу вчителя Нової української школи.
  4. Управління освітнім процесом в умовах автономії закладу освіти.
  5. Науково-методичний супровід інноваційної діяльності закладу загальної середньої освіти в умовах дистанційної організації освітнього процесу.

Форми участі: виступ з доповіддю, участь без виступу, участь (без подачі матеріалів).

За підсумками роботи форуму буде сформований електронний збірник матеріалів «Інноваційний освітній простір Чернівеччини» та розміщений на сайті ІППОЧО.

Автори поданих матеріалів отримають електронний сертифікат участі у форумі (4 год.).

У роботі форуму необхідно: зареєструватися та подати матеріали не пізніше 22 вересня 2022 р., заповнивши електронну форму заявки на участь у форумі та прикріпивши файл матеріалів за покликанням: https://forms.gle/ZAqpM6QCoBHLNJLH6 (вказати назву файла матеріалу: номер напряму_Прізвище (3_Тарасенко).

План проведення та покликання на ZOOM на онлайн-зустріч буде надіслано 25 вересня 2022 року на електронні скриньки зареєстрованим учасникам.

Вимоги до оформлення матеріалу:

ПІБ автора (авторів) розміщується по правому краю жирним шрифтом; нижче курсивом по правому краю – місце роботи автора (кожного зі співавторів); заголовок статті оформлюється великими літерами жирним шрифтом, вирівнювання по центру; обсяг – від 4 до 9 сторінок, включаючи ілюстрації, таблиці, графіки, список використаних джерел; текст – у форматі Word 2003-2010; формат аркуша паперу – А4; орієнтація – книжна; поля – усі по 2 см; шрифт – Times New Roman, 14 пт; міжрядковий інтервал – 1,5; абзацний відступ – 1,25 см; малюнки і фотографії – у форматі TIF чи JPG.

Матеріал повинен розкривати зміст поданого напряму, бути ретельно відредагованим й вивіреним, а також не містити проявів академічного плагіату. Автори несуть відповідальність за зміст поданих матеріалів.

Координатор заходу: 0953625955 – Дячук Лілія Миколаївна, методист НМЦ освітнього менеджменту ІППОЧО.

Поділитися: