Впродовж жовтня 2020 — лютого 2021 українські вчителі фізкультури працювали над власними освітніми ідеями в рамках проєкту Re.Active. Команда краудфандингової платформи GoFundEd об`єднала 15 вчителів з усієї України, від Маріуполя до Львова, та навчила командної роботи, проєктному менеджменту, фандрейзингу і краудфандингу. 

Результатами роботи стали 9 успішно реалізованих ідей на платформі GoFundEd. Проєкти були найрізноманітніші від спортивних 3D фігурок до шахового клубу. Вчителі співпрацювали із локальними підприємцями, батьківськими комітетами, громадою, місцевою владою та засобами масової інформації, тож командам вдалося переконати доброчинців у тому, що їхні ідеї унікальні і точно мають втілитись в життя. Зараз школи отримали необхідне обладнання та вже розпочали впроваджувати нові підходи до організації уроків фізичної культури та спорту в навчальних закладах.

Запрошуємо вас на фінальну подію проєкту “Ready.Zdeady.GoF” 11 березня о 19:00 (онлайн), де ви зможете ближче познайомитись з учасниками, почути, як можна залучити локальних підприємців до реалізації власного проєкту чи як комунікувати про свою ідею так, щоб про неї писали всі місцеві медіа. Організатори “Re.Active” розкажуть всю внутрішню кухню проєкту: від ідеї до реалізації, на зустрічі виступатимуть керівниця проєкту Олександра Мухіна та виконавча директорка ГО “JuniorZ” Марія Павлічук. Не пропустіть!

Поділитися: