Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну середню освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану», наказу МОНУ «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року» від 01.04.2022 № 290, з метою активізації діяльності щодо виховання загальнолюдських та духовно-моральних цінностей, упродовж 2022 року буде проведено цикл нетворкінгів для керівників методичних спільнот вчителів початкових класів, класних керівників 5-9 класів, класних керівників 10-11 класів, кураторів груп професійних ліцеїв, кураторів груп закладів передвищої професійної освіти.

Тема І туру нетворкінгів: «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти» заплановано провести з 1 по 3 червня 2022 р. в онлайн-режимі.

Організаторами нетворкінків є методисти та науковці Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, які співпрацюватимуть із членкинями Товариства Мироносиць на Буковині та провідними педагогами освітніх закладів області.

Такі нетворкінги можуть бути орієнтиром для організації подальшої співпраці зі школярами та студентами під час літніх канікул в умовах воєнного стану та у новому навчальному році за іншими темами загальнолюдських цінностей.

Для участі в онлайн-нетворкінгах кожному учаснику необхідно заповнити до 31 травня реєстраційну анкету. Зареєстрованим учасникам на електронні адреси буде надіслано лінк для підключення до Zoom-конференцій.

Покликання для реєстрації: https://forms.gle/w48WLou6DgDRAWd96.

Поділитися: