25 лютого, відбулася нарада із керівниками закладів загальної середньої освіти Новоселицької міської, Боянської та Мамалигівської сільських територіальних громад.

Розпочалася зустріч із привітань начальником відділу освіти Аделіною Руснак та головою профспілки Лілею Єремейко учасників та переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

В ході роботи наради начальником відділу освіти Аделіною Руснак акцентовано увагу керівників на актуальних питаннях, що стосуються якісної організації освітнього процесу.

В роботі наради взяли участь Сергій Головко, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоселицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, який зосередив увагу керівників на необхідності якісної імплементації нового санітарного регламенту та Денис Воропаєв, начальник відділу безпеки харчових продуктів Новоселицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, який деталізував вимоги щодо організації в закладах освіти системи безпечного харчування НАССР.

Протягом працівниками відділу та установ освіти наради було обговорено із керівниками закладів питання щодо стану реєстрації учнів 11-х класів для проходження ЗНО, здійснення моніторингу використання енергоносіїв в закладах освіти, науково-методичного супроводу реалізації Концепції Нової української школи, професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель початкової освіти».

До проведення наради долучилася КУ “Центр ПРПП”, директором якої було акцентовано увагу на траєкторії професійного розвитку, програми підвищення кваліфікації, сертифікації, співпраці із КУ «Центр ПРПП».

За результатами наради надано доручення.

Поділитися: