Учителі фізичної культури закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад зустрілися в рамках діяльності фахової спільноти. Зустріч відбулася на базі Новоселицького ліцею №3.

Про систему роботи закладу та результативність в різних напрямках присутні дізналися зі слів директора ліцею Сергія Коки, який презентував заклад та продемонстрував відеовізитку. Окрему увагу директор ліцею приділив системі фізкультурно-оздоровчої роботи, матеріально-технічній базі та педагогічним працівникам, які викладають фізичну культуру.

У ході практичної частини педагоги взяли участь у майстер-класі з фітнес-аеробіки, який продемонстрував Олег Крупа, вчитель фізичної культури. До заняття долучилися й педагоги, які зазначили актуальність представленого навчального модулю, зауважили на можливості його часткового застосування під час викладання будь-якого іншого модуля як елемента підготовчої частини уроків.

Майстер-клас із проведення колових тренувань в ході реалізації модуля «Футбол» запропоновував учасникам зустрічі вчитель фізкультури Ян Валаш. Педагоги відзначили системність роботи та різноманітність застосування спортивного обладнання.

У ході підведення підсумків зустрічі Сергій Власов, директор КУ «Центр ПРПП», акцентував увагу педагогів на необхідності постійного професійного вдосконалення, особливостей підвищення кваліфікації відповідно до норм чинного законодавства та можливостей професійного розвитку.

Поділитися: