15 квітня 2021 року відбулася онлайн-консультація для випускників 11-х класів Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад щодо ЗНО-2021.

З вітальними словами до учасників звернулася Аделіна РУСНАК, начальник відділу освіти Новоселицької міської ради. Сергій ВЛАСОВ, директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», відповідальний за ЗНО в окрузі, розповів учням усю процедуру зовнішнього незалежного оцінювання: під час допуску учасників до пункту тестування, під час проведення зовнішнього оцінювання в аудиторіях та після тестування. Також звернув увагу на те, за яких умов дитину можуть не допустити до пункту ЗНО та що заборонено робити учасникам. 

Анастасія КОСТІНА-КНІЖНИЦЬКА, головний спеціаліст відділу освіти ознайомила випускників з особливостями завдань з української мови та літератури і математики, наголосила на основних моментах роботи із сертифікаційним зошитом та бланками відповідей. Жанна ЄРЕМІЯ, практичний психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», представила одинадцятикласникам практики, які допомагають учням заспокоїтись, зосередитись на завданнях тощо.

#ЩастиНаЗНО

Поділитися: