Щоквартальний науково-методичний форум-практикум «Актуальні питання професійного розвитку педагогічних працівників в умовах модернізації змісту освіти»

Колеги! Інформуємо Вас, що на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2021 рік та з метою модернізації змісту освіти, подальшої організації, співпраці та координації науково-методичної роботи у закладах освіти, спрямованої на підвищення якості освітнього процесу, Інститут післядипломної педагогічної освіти започатковує щоквартально проводити засідання науково-методичного форуму-практикуму «Актуальні питання професійного розвитку педагогічних працівників в умовах модернізації змісту освіти» в онлайн-режимі.

На засіданнях науково-методичного форуму-практикуму розглядатимуться актуальні та проблемні питання освітнього процесу закладів освіти області. Для злагодженої співпраці науково-педагогічних працівників Інституту та адміністрацій, педагогів ЗЗСО рекомендуємо надсилати питання для обговорення на електронну пошту liliadiachuk7@gmail.com, методиста НМЦ освітнього менеджменту – Дячук Л. М. за 10 (десять) днів до визначеного терміну засідання форуму-практикуму.

Засідання науково-методичного форуму-практикуму відбудеться 11.03.21.

Поділитися:
Перейти до вмісту