Традиційно, наприкінці серпня освітяни всієї України зустрічаються на традиційних серпневих педагогічних конференціях.

Так, сьогодні відбулася спільна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад на тему «Якість освіти в умовах війни: не втратимо майбутнє покоління».

В роботі конференції взяли участь:

  • Марія Іллінічна Нікорич, Новоселицький міський голова,
  • Володимир Анатолійович Антончук, заступник Мамалигівського сільського голови,
  • Віталій Валентинович Лях, поліцейський офіцер громади сектору відділу взаємодії з громадами відділу превенції Чернівецького районного управління поліції Головного управління національної поліції,
  • Ігор Вікторович Рибак, провідний інспектор відділу запобігання НС Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області,
  • Сергій Григорович Головко, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоселицького управління ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області,
  • Лілія Іванівна Єремейко, голова об’єднаної профспілки працівників освіти і науки
  • старости населених пунктів Новоселицької територіальної громади,
  • керівники закладів освіти,
  • представники мас-медіа.

Також на онлайн зв’язку були присутніми колективи закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад.

В ході зустрічі було обговорено актуальні освітянські проблеми, визначено пріоритетні напрямки діяльності, цілі та завдання на новий 2022/2023 н.р..

Серед спікерів був і директор КУ “Центр ПРПП” Сергій Власов, який розповів про інновації, що чекаю на педагогів з 01 вересня, наголосив на важливості професійного розвитку педагогічних працівників та розповів учасникам конференції про роль Центру в реалізації освітніх реформ.

Педагогічні колективи закладів освіти були відзначені Подяками Новоселицької міської та Мамалигівської сільської рад за активну громадянську позицію, посильну благодійну допомогу та здійснення волонтерської діяльності.

Окремі подяки за активну громадянську позицію та вагомий внесок у волонтерську діяльність отримали працівники закладів освіти громад.

Також, всім батьківським та педагогічним колективам оголошено подяку відділу освіти Новоселицької міської ради за вагомий внесок у створення безпечного освітнього середовища, здійснення заходів зі зміцнення та розвитку матеріально-технічної бази під час підготовки закладу освіти до нового 2022/2023 н.р..

Поділитися: