Нова добірка #Онлайн_сервісів_для_дистанційного_навчання. Цього разу для створення інтерактивних презентацій. 🤩


Особливість сервісу — послайдові переходи і система масштабування (наближення, поворот і віддалення окремих об’єктів). Ресурс хоч і англомовний, але інтуїтивно зрозумілий у використанні та відмінно підходить для візуального супроводу онлайн-виступів. Можна створювати відеопрезентації.


⚫️ Beautiful.ai — https://cutt.ly/cfcjsNK

Сервіс для створення презентацій, що самостійно адаптує контент на слайдах під обраний формат, допомагає додати анімацію графіків і переходів, а ще рекомендує відповідні шаблони.


🔴 Google Presentations — https://cutt.ly/Ffcjght

Сервіс, схожий на Power Point за набором інструментів, але при цьому дозволяє створювати та редагувати презентації в онлайні цілою командою.


Сервіс для створення презентацій онлайн. У ньому легко робити гарний дизайн: обрати колір та шрифт, додати зображення чи фото. В безкоштовній версії презентації не можна завантажити на комп’ютер (переглядати без інтернету), але можна показувати їх в онлайні та ділитися покликаннями з іншими людьми.


🔴 Haiku Deck — https://cutt.ly/7fcjxX0

Сервіс для створення лаконічних презентацій. Головне тут — доносити інформацію максимально коротко, вказуючи лише ключові ідеї (сервіс встановлює ліміт максимальної кількості слів у слайді). Для підсилення значення слів сервіс пропонує набір гарних зображень та шаблонів.


⚫️ Безкоштовні шаблони презентацій на різну тематику шукайте на Slidesmania — https://cutt.ly/ZfcjA4y та Slidescarnival — https://cutt.ly/yfcjDs2.


Дисклеймер: звертаємо увагу, що деякі сервіси можуть мати платну версію та/або інтерфейс іноземною мовою.


За матеріалами сайту EdEra
Поділитися: