27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації – незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

19 лютого в «Кабінеті учасника сертифікації» було розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування.

В УЦОЯО порадили учасникам сертифікації завчасно роздрукувати лист-виклик: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування. Також необхідно взяти паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

З 10:15 до 10:50 здійснюватиметься допуск учасників сертифікації до пунктів тестування

Об 11:00 почнеться іспит.

В УЦОЯО нагадали,  що зміст тесту визначений Програмою незалежного тестування. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою. Він містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.

За матеріалами сайту: https://vseosvita.ua

Поділитися: