Skip to content

Ефективні технології психологічного та соціально-педагогічного супроводу в Новій українській школі у період війни

Шановні практичні психологи та соціальні педагоги!

Повідомляємо Вас, що на виконання планів роботи Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2022 рік, відповідно до Договору про співпрацю між ІППО ЧО та Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, відповідно Угоди про творчу співпрацю між ІППО ЧО та Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, з метою розвитку професійної компетентності фахівців психологічної служби щодо здійснення психологічного та соціально-психологічного супроводу освітнього процесу у період війни, 20 квітня 2022 року буде проведено Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію для фахівців психологічної служби системи освіти «Ефективні технології психологічного та соціально-педагогічного супроводу в Новій українській школі у період війни» (11.00-14.00).

До участі запрошуються ВСІ практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти!

Покликання на приєднання: https://us02web.zoom.us/j/82058927455. Ідентифікатор конференції: 82058927455. (zoom-конференція розрахована на 500 осіб).

Учасники конференції отримають електронні сертифікати.

Поділитися:

Дата

Кві 20 2022
Expired!

Час

11:00 - 14:00
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН

Організатор

ІППОЧО

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту