Skip to content

Наукові, методичні та організаційні виклики для закладів освіти та громадськості щодо екологічної освіти та виховання у воєнний і післявоєнний періоди

8-9 червня 2023 року на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Наукові, методичні та організаційні виклики для закладів освіти та громадськості щодо екологічної освіти та виховання у воєнний і післявоєнний періоди».
Співорганізатором конференції є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета конференції: узагальнення та систематизації науково-методичних досліджень за різними напрямами екологічної освіти, окреслення організаційних особливостей впровадження їх у практику закладів освіти.

До участі в конференції запрошуються педагогічні працівники, керівники закладів освіти, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Детальніше ознайомитись з інформацією щодо проведення конференції можна за посиланням: https://cutt.ly/b29QqOd

Для участі у роботі конференції просимо надіслати до 17 травня 2023 року на електронну адресу (kafikt@ippo.edu.te.ua) тези доповіді та заповнити заявку учасника за вказаним посиланням (https://cutt.ly/u29QB2q).

Поділитися:

Дата

Чер 08 - 09 2023
Expired!

Час

All Day
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Організатор

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
Телефон
(044) 248-25-19
Email
press@imzo.gov.ua
Сайт
https://imzo.gov.ua
ДЕТАЛЬНІШЕ

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту