Skip to content

Онлайн-марафон презентації авторами модельних програм

Відповідно до програми реалізації всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти”, плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2023 рік з 16 по 23 лютого 2023 року буде проведено освітянський онлайн-марафон презентації авторами модельних програм, авторськими колективами та видавництвами навчального забезпечення для викладання у 6-х класах за новим Державним стандартом базової середньої освіти.

Графік проведення освітянського онлайн-марафону презентації авторами модельних програм, авторськими колективами та видавництвами навчального забезпечення для викладання у 6-х класах за новим Державним стандартом базової середньої освіти та покликання для попередньої реєстрації у заході додається⇓

Покликання для участі у онлайн-марафоні зареєстровані учасники отримають на вказані електронні адреси за день до його проведення.

Обов’язковою умовою участі є реєстрація. Реєстраційні форми – у додатку.

Педагоги, які долучаться до заходу отримають сертифікат учасника (1 год).

Поділитися:

Дата

Лют 16 - 23 2023
Expired!

Час

All Day
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН

Організатор

ІППОЧО
Переглянути графік

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту