Skip to content

Проєкт «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace)

До уваги вчителів фізкультури!

Міністерство освіти і науки України звертає увагу на необхідність в період літніх канікул організувати проведення фізкультурно-оздоровчих занять і заходів для учнів/учениць закладів освіти, їх батьків, та осіб, які відноситься до категорії тимчасово переміщених осіб.

Наразі тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втраті зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки, малорухливого способу життя, що впливає на стан їх здоров’я.

Фізкультурно-оздоровча робота в закладі освіти, під час літніх канікул, передбачає:

 1. організацію щоденних фізкультурно-оздоровчих занять та заходів для дітей різного віку;
 2. залучення вчителів фізичної культури закладу освіти для проведення фізкультурно-оздоровчих занять;
 3. проведення очних або онлайн-заходів;
 4. поновлення діяльності спортивних гуртків;
 5. організацію пункту видачі спортивного інвентарю бажаючим дітям та їх батькам (за можливості);
 6. популяризацію серед учнів, учениць та їх батьків доступних занять і заходів.

Моніторинг фізкультурно-оздоровчої діяльності закладів освіти буде здійснюватися Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України.

З метою використання кращого досвіду і сприяння закладам освіти в організації фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул Міністерство освіти і науки України започатковує проєкт «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), який об’єднав Комітет з фізичного виховання та спорту, МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивні федерації за підтримки Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ.

В рамках проєкту:

 • передбачена робота Всеукраїнського розкладу спортивно-оздоровчих гуртків, які будуть розміщені на сайті МОН України, із залученням учнів та учениць – учасників проєкту;
 • проводитимуться освітні заходи;
 • здійснюватиметься навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
 • проводитимуться всеукраїнські заходи, челенджі та інші події, консультації, вебінари, семінари з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти під час літніх канікул;
 • надаватиметься організаційна підтримка за різними напрямами проєкту;
 • відбудеться нагородження закладів – активних учасників проєкту відзнаками МОН України та інші заохочення.

Керівники і вчителі фізичної культури закладів освіти запрошуються до участі у Всеукраїнському організаційному семінарі «Активне літо для українських дітей», який відбудеться 7 червня 2022 року о 14:00.

Для участі у семінарі-нараді необхідно зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/88xW6jATn8yggkpQ8

Рекомендуємо представникам закладу доєднатися до проєкту через Telegram канал: https://t.me/ua_active_edu для отримання оперативної інформації.

Довідки за телефоном: +38(067) 756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк, +38(097) 842-32-67 Галина Анатоліївна Коломоєць.

Поділитися:

Дата

Чер 07 2022
Expired!
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН
Реєстрація

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту