Skip to content

Регіональний методичний аукціон педагогічних інновацій «Інноваційні трансформації в закладах освіти: виклики, реалії, стратегії»

Інформуємо, що відповідно до Плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2022 рік, що 3-5 травня 2022 року відбудеться Регіональний методичний аукціон педагогічних інновацій «Інноваційні трансформації в закладах освіти: виклики, реалії, стратегії».

Запрошуються педагогічні працівники закладів освіти, які готові презентувати розроблені та апробовані інноваційні педагогічні практики у визначених локаціях (додаток 1).

Для участі у Регіональному методичному аукціоні педагогічних інновацій необхідно надіслати Картку доповідача (додаток 2) до 22 квітня 2022 року на e-mail: liliadiachuk7@gmail.com (Дячук Лілія Миколаївна).

Учасники Регіонального методичного аукціону отримають сертифікати (3 год).

Поділитися:

Дата

Тра 03 2022
Expired!
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН

Організатор

ІППОЧО

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту