Skip to content

Регіональний педагогічний практикум з питань НУШ в 5-х класах

Відповідно до програми реалізації всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту за темою “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти”, плану роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2022 рік та на виконання наказу ІППОЧО від 13.05.2022 року №42/од «Про організаційний та науково-методичний супровід проведення Регіонального педагогічного практикуму «Нова українська школа: перехід до базової середньої освіти» для вчителів 5-х класів, які з 01.09.2022 будуть працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти» буде проведено з 02 червня по 09 червня 2022 року Регіональний педагогічний практикум «Нова українська школа: перехід до базової середньої освіти» для педагогічних працівників, які з 01.09.2022 року будуть викладати у 5-х класах за новим Державним стандартом базової середньої освіти.

Графік проведення Регіонального педагогічного практикуму для педагогічних працівників 5-х класів за освітніми галузями нового Державного стандарту базової середньої освіти та покликання для попередньої реєстрації у заході додаються⇓

Реєстрація учасників заходу до 25.05.2022 року.

Програму та покликання для участі у Регіональному педагогічному практикумі зареєстровані учасники отримають на вказані електронні адреси за день до його проведення.

Поділитися:

Дата

Чер 02 - 09 2022
Expired!

Час

All Day
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН

Організатор

ІППОЧО

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту