Skip to content

Стартує реєстрація на Програму ПРПП – 2022!

Шановний колего! Прийміть вітання від колективу КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»!

Раді поінформувати Вас про старт реєстрації на заходи з неформальної освіти в рамках реалізації Програми професійного розвитку педагогічних працівників – 2022!

Програма включає всі 7 напрямків професійного розвитку, що передбачені Постановою №800 від 21 серпня 2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», а саме:

  • розвиток професійних компетентностей, знання навчального предмета, фахових методик, технологій;
  • формування у здобувачів освіти ключових компетентностей;
  • психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку;
  • інклюзивна компетентність;
  • цифрова та комунікаційна компетентності;
  • мовленнєва компетентність;
  • розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти та їх заступників).

Програма реалізовуватиметься в три етапи:

• 1 етап – дистанційна навчально-методична сесія загальнопедагогічного модуля (для всіх педагогів, незалежно від фаху), яка передбачатиме перегляд відеолекції із роздатковим матеріалом, виконання інтерактивної вправи (без оцінювання) та рефлексивного блоку з 5 питань.
• 2 етап – очний навчально-методичний захід в рамках фахового модуля, який буде організовано для кожної окремої категорії педагогів (відповідно до фаху/посади).
• 3 етап – дистанційна навчально-методична сесія загальнопедагогічного модуля (для всіх педагогів, незалежно від фаху), яка передбачатиме перегляд відеолекції із роздатковим матеріалом, виконання інтерактивної вправи (без оцінювання) та рефлексивного блоку з 5 питань.

Виконавши програму в повному обсязі, Ви отримаєте 30 годин підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС), або 34 години підвищення кваліфікації (1,1 кредиту ЄКТС), якщо Ви керівник або заступник керівника закладу освіти.

Реалізація дистанційних сесій відбуватиметься на порталі «Всеосвіта», що дасть Вам змогу оперативно виконувати завдання, спостерігати за власним прогресом. Код доступу до персонального кабінету буде надісланий Вам на електронну адресу, яку Ви зазначите при реєстрації.

Ми Ваші друзі й найближчі партнери у питанні професійного зростання!

Запрошуємо Вас долучитися саме до нашої Програми!

Для реєстрації – перейдіть за покликанням⇓

Поділитися:

Дата

Січ 14 2022 - Лют 01 2022
Expired!

Час

All Day
КУ "Центр ПРПП"

Розташування

КУ "Центр ПРПП"
Центральна, 47, Новоселиця
Сайт
https://n-cprpp.com/
КУ "Центр ПРПП"

Організатор

КУ "Центр ПРПП"
Телефон
0373351092
Email
cprpp.nov@gmail.com
Сайт
https://n-cprpp.com/

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту