Skip to content

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова українська школа: від теорії до практики»

28 жовтня 2022 року відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова українська школа: від теорії до практики», що зареєстрована в базі даних «Науково-технічні заходи України».

Організаторами конференції є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комунальний заклад «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області», Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». При підтримці Чернівецької обласної ради, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

До участі в конференції запрошуються керівники та педагоги закладів освіти.

Форма проведення онлайн.

Участь у конференції безоплатна.

Оперативна інформація щодо роботи конференції розміщується на сайтах ІППОЧО http://ippobuk.cv.ua/?page_id=274 та конференції https://cutt.ly/6Ckxd1F.

Для участі у роботі конференції необхідно до 14 жовтня 2022 року зареєструватися, заповнивши електронну форму заявки на участь у конференції та прикріпивши файл статті за покликанням: https://forms.gle/vC97ziukFqPtCk5z8.

За підсумками роботи конференції планується випуск електронного наукового збірника статей конференції. Детальніша інформація про конференцію та вимогами до оформлення статті міститься в додатку⇓

Поділитися:

Дата

Жов 28 2022
Expired!
ОНЛАЙН

Розташування

ОНЛАЙН
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Організатор

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
Телефон
(044) 248-25-19
Email
press@imzo.gov.ua
Сайт
https://imzo.gov.ua
Детальніше

Комульна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ! При копіюванні інформації покликання на сайт - ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Перейти до вмісту